Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tommy Vercetti
Hlavní hrdina hry. Vžíváte se do jeho situace a všímejte, jak postupujete ve zločineckém žebříčku. Na konci hry se zmocníte celého města.

Sonny Forelli
Domnívá se, že jsi členem Forelliho gangu. Proto ti tak věří. Byl to on, kdo tě poslal do Vice City, abys převzal dodávku drog. Sonny má zálibu se oblékat nemoderně. Nenechte se mýlit, je jeden z nejvlivnějších mužů v celém Vice City.

Ken Rosenberg
Tenhle 33letý právník tě vyšvihne ke špičkám ve Vice City. Věrně stojí po tvém boku, aby se trochu přiživil.

Lance Vance
Lance přijel do Vice City se svým bratrem, kterého nechal zabít Ricardo Diaz. Lance s ním má nevyřízené účty. Od té doby je agresivní a citově labilní.

Ricardo Diaz
Pan Diaz sbírá velmi dlouho zbraně, za každé situace je ozbrojen, má velmi početnou ochranku (spíše svůj gang) a vlastní hodně nemovitostí. Kubánský kuplíř je velmi nebezpečný, často trpí Napoleonovským komplexem.

Colonel Cortez
Vkusný chlapík, který nedá dopustit na svoji loď, která dominuje každému přístavu.
Cortez se nespecializuje na jednu oblast kriminální aktivity, je znám jako dealer narkotik a střelných zbraní.

Avery Carrington
Avery je 51letý kapitalistický Kovboj z Texasu, nyní ve Vice City, který má silnou vůli a jen tak někdo ho nepřesvědčí o jiném názoru.

Kent Paul
Je to typický lhář s kontakty na drogy. Dělá se velkým zločineckým bossem, ačkoliv jeho největší zločin je krácení daní jeho podniku Malibu Club.

Umberto Robina
Umberto je vůdcem Kubánců. Živí se jako karosář. Dlouho byl haitským gangsterem, ale pak nezačal válku gangů (i když ji mohl začít).

Auntie Poulet
Je to postarší Haitská žena, která se pohádala s Kubánským gangem. Je krajně nebezpečná, jestliže ji poštvete proti sobě.

Big Mitch Baker
Vietnamský veterán a motocyklový nadšenec.Po celých Státech distribuuje narkotika na trh. Byl oceněn cenou „Purple Heart“ za obranu celé čtvrti.

Pastor Richards
Pastor je kazatel, jenž nemá rád ty, kteří pomáhají jeden druhému bez zisku pro sebe.
Zřejmě se pokoušel podplácet funkcionáře NASA, aby získal raketovou technologii.

Alex Shrub
Silný a posedlý pravicový kongresman. Alex je šťastně ženatý, ale je znám jako záletník.

BJ Smith
Velmi úspěšný profesionální fotbalista, jenž byl znám dovážením ukradených aut. Nyní ho můžete slyšet v rádiu.

Phil Cassidy
Phil je venkovský obchodník se zbraněmi. Také zbraně sbírá a navštěvuje pár „gun clubů“ ve Vice. Bojoval s několika ozbrojenými Mexickými gangy.

Cam Jones
Cam je velmi dobrý kasař, ale je trochu kleptoman. V současné době předpokládá, že udělá banku. Je známo, že je v kontaktu s Philem Cassidim.

Hilary King
Kompulzivní jedlík, neurotický, posedlý vsázením. Tohle je pár věcí, které jsou Hilaryho oblíbené, navzdory tomu, že je profesionální řidič. Zná se s Philem Cassidim a Camem Jonesem.

Leo Teal
Pracuje jako vrchní kuchař v restauraci. Leo je odborník v komunikacích a je možná přítel s panem Blackem. Jeho komplikovaný osobní život z něj dělá vraha spojeného s drogami.

Gonzales
Pracuje pro plukovníka Corteze a je velmi nespolehlivý a chamtivý. Radši na se mu vyhýbejte.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář